Міжнародні автоперевезення вантажів та автоперевезення по Україні

Міжнародні автоперевезення вантажів та автоперевезення по Україні – це один з найоптимальніших за ціною і швидких методів доставки вантажів в потрібне місце.

Міжнародні автоперевезення вантажів – досить складний і відповідальний процес, який вимагає великої відповідальності як від замовника, так і від перевізника. Будь-яка помилка і неточність при заповненні документів і перевезення вантажів може призвести до значних матеріальних витрат і недотримання термінів. Важливо враховувати кожен нюанс як при автоперевезення по Україні, так і здійснюючи міжнародні вантажні автоперевезення.

При плануванні міжнародних автомобільних перевезень необхідно враховувати правила країни, в яку потрібно транспортування вантажів.

Наприклад, у Франції жорстко прописані вимоги щодо максимальної ширини, яку може мати вантаж. При перевищенні допустимої ширини неможливо здійснювати вантажні перевезення по автобанах. Виникає необхідність прокладати маршрут по другорядних трасах в обхід головних магістралей.

У Німеччині надзвичайно жорсткі вимоги до висоти вантажів. При перевищенні нормативних показників тривалий час займає отримання дозволу на проїзд і необхідність опрацювання маршруту по спеціально відведених шляхах. Все це може збільшувати вартість вантажних перевезень і час простою транспорту, що може обчислюватися тижнями і місяцями.

Тому необхідно вибирати фірму вантажоперевізника, що володіє достатнім досвідом у сфері організації перевезень по Україні та міжнародних автоперевезень. Як правило, ці компанії вміло вирішують питання щодо зменшення витрат клієнта і збільшення швидкості доставки його вантажів, а також професійно вирішують супутні проблеми з оформлення документів і різних узгоджень, супроводу вантажу, розробці маршруту слідування, виготовлення схем кріплень вантажу і т.п.

При виборі компанії, що здійснює вантажні автоперевезення, необхідно враховувати її відповідність наступним параметрам:

  • наявність власного автопарку;
  • наявність пакету комплексних послуг з оформлення дозвільних документів;
  • наявність експедиторської служби для безпечного супроводу вантажів;
  • кваліфікований персонал;
  • оформлені у встановленому порядку дозвільні документи на роботу.