Розмитнення вантажів в Києві і Україні

Розмитнення або митне оформлення імпорту / експорту – процедура, з якою стикається кожен учасник зовнішньоекономічної діяльності. Митне оформлення означає переміщення товару в певний митний режим. Наприклад, для перевезення одягу і автомобілів є різні митні режими. Вибрати потрібний – половина справи. Потрібно ще правильно заповнити митні декларації, вказавши всі характеристики товару. Дотримуючись усіх правил, Ви скоротите час проходження процедури і зможете забезпечити відсутність простоїв, нарахування пені та штрафів.

Процес перевезення товару через кордон залежить не тільки від навичок і знань вантажоперевізника, а й від працівників митниці. Найчастіше вони не поспішають приймати повідомлення, перевіряти всі відповідні папери і оглядати товари і транспорт. Незлагоджена робота митних органів, а іноді і пошук вигоди в процесі митного оформлення стають причинами затримок і простою товару на митниці. Щоб уникнути проходження важкої і тривалої процедури митного оформлення, варто звернутись до послуг кваліфікованих фахівців.

Як вибрати хорошого митного брокера?

Вибираючи митного брокера, слід звернути основну увагу на вартість послуг. Послуги такого професіонала не можуть коштувати дешево, так як процес митного оформлення – довгий і вимагає відповідних навичок. Перевірені легальні компанії не стануть пропонувати послуги з митного оформлення вантажів за низьку ціну. Звичайно, не завжди дешево значить погано. Але, як правило, якщо і дешево, то точно нелегально. В умовах корумпованості митних служб часто зустрічається дача хабарів митними брокерами. Варто пам’ятати, що саме за митницею державні органи спостерігають уважніше всього. І у разі виявлення факту дачі хабара вас оштрафують, а товар вилучать. І вина за злочин впаде на вас, а не на «дешевого» фахівця.

Якісне та професійне оформлення перевезеного товару на митниці гарантує вам максимальну економію часу, сил і грошей і нервів. А головне – доставку товару в потрібний час, в певні терміни і спокійний сон!