Вантажні перевезення по Європі, Росії та СНД

Вас цікавлять надійні автомобільні вантажні перевезення по Європі, Росії та СНД, а також в межах України?

Компанія “Партнер-Ліга” надає послуги з організації міжнародних вантажних перевезень

Ви займаєтесь міжнародною торгівлею і Вам потрібно своєчасно і надійно доставити товар на відстань тисячі кілометрів? Ми готові Вам допомогти!

Наша компанія регулярно здійснює міжнародні перевезення вантажів з країн Європи, автотранспортом. Ми маємо значний досвід у доставці вантажів і допоможемо Вам вибрати оптимальний спосіб перевезення Вашого вантажу, виходячи з вартості та строків доставки, а також характеру вантажу.

За необхідності ми організуємо складування та митне оформлення Вашого вантажу.

Протягом всього процесу міжнародного автоперевезення наші співробітники здійснюють постійний контроль за рухом вантажу, в будь-який момент Ви можете не тільки отримати інформацію про місцезнаходження вантажу, але і дати необхідні інструкції.

До виконання міжнародних вантажних перевезень ми залучаємо тільки перевірені транспортні компанії, що дозволяє зробити вантажні перевезення максимально контрольованим і надійним процесом.

Звертайтеся в компанію «Партнер-Ліга» – ми в найкоротші терміни надамо вам вільний автотранспорт, що оптимально підходить для вашої ситуації. Крім того, ми вирішимо всі питання, пов’язані з необхідністю оформлення транспортних документів.

Наші переваги:

Пріоритет вантажних автоперевезень по Європі, Росії та СНД від компанії Партнер-Ліга, а також при експорті / імпорті товарів і вантажів незаперечний і легко пояснюється рядом безсумнівних переваг:

  • універсальність. Автоперевезення підходять для транспортування практично будь-яких вантажів, включаючи негабаритні, дрібні, небезпечні, рідкі, швидкопсувні і делікатні;
  • мобільність. За допомогою авто можна доставити вантаж за схемою «від дверей до дверей»;
  • оперативність доставки. За рахунок високої швидкості, яку здатне розвивати авто, і відсутності проміжних операцій доставка вантажів відбувається в найкоротші терміни;
  • гнучкість. Відправлення авто може здійснюватися в будь-який час. Немає необхідності підлаштовуватися під розклад руху і чекати, поки сформується необхідна кількість вантажів, як у випадках в з / д, авіа- і морськими перевезеннями.

Компанія «Партнер-Ліга» не має власного автопарку – тоді ми були б обмежені різновидом і кількістю доступного транспорту.

Наша перевага – відмінно налагоджена співпраця зі стабільними і досвідченими транспортними компаніями, які забезпечують високий рівень сервісу. Наш досвід дозволяє нам не тільки грамотно скласти оптимальний маршрут руху, а й швидко підібрати для клієнта надійного виконавця зі справним і ідеально відповідним для клієнта транспортом. Наші партнери займаються автоперевезеннями будь-яких видів вантажів, тому ми швидко і вміло вирішимо питання з транспортування швидкопсувних продуктів, обладнання та техніки, сировини і готової продукції, незалежно від габаритів вантажу.

Наша мета:

Часто недосвідчені компанії наочно показують клієнтам недоліки автотранспортних перевезень. Наше завдання – вирішувати такі проблеми наших клієнтів як:

  • Автоперевезення на протяжні відстані можуть виявитися більш дорогими, ніж перевезення на інших видах транспорту. Ми скажемо Вам, як можна заощадити.
  • Кліматичні чинники і поганий стан доріг. Ми допоможемо вам уникнути простоїв і прострочень.

Щоб транспортування було прийнятне для Вас за вартістю, безпекою, за швидкістю доставки, звертайтеся в компанію “Партнер-Ліга”.