Форма співпраці з нами

Послуги комісіонера

На підставі договору-комісії між вами і нашою компанією, ми приймаємо вантаж на свою адресу. При цьому митне оформлення проводитися на митниці, за місцем акредитації нашої компанії. Ми беремо на себе всі клопоти, починаючи з моменту відправки вантажу і закінчуючи підготовкою документів для митного оформлення, а також власне самого митного оформлення. В результаті ми віддаємо Вам вантаж, що пройшов повне митне очищення в зазначеному Вами місці. В цьому випадку Ваша компанія укладає зовнішньоекономічний контракт. На всьому протязі поставки майнові права на товар, що поставляється, належать сторонам контракту. Ваше підприємство повинно мати акредитацію в митних органах України.

Послуги доставки вантажу за договором “Купівлі-продажу”

У другому варіанті ми пропонуємо взяти на себе абсолютно весь спектр функцій пов’язаних з постачанням товару з точки А за кордоном в точку В на території України: від укладення зовнішньоекономічного контракту і оплати валютних коштів за контрактом, аж до передачі Вам вантажу, що пройшов митне очищення. Переваги цього варіанту в тому, що у вас немає необхідності мати митну акредитацію і займатися самим зовнішньоекономічною діяльністю.

Ми пропонуємо гнучку систему оплати наших послуг. Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, зв’яжіться з нами для більш детального обговорення.