Митне оформлення товарів

Митне оформлення товарів, так зване “митне очищення” або декларування – це виконання всіх необхідних формальностей, що виникли в зв’язку з транспортуванням товарів через митний кордон. Митне оформлення – обов’язкова і необхідна умова при експорті / імпорті товарів через кордон. Як правило, митне оформлення виробляє або сам власник безпосередньо, або його митний представник, компанія на підставі договору здійснює оформлення та декларування вантажу.

Стадії митного оформлення товарів

Митне оформлення товарів складається з п’яти стадій і включає в себе:

  1. Прийом, реєстрація та облік декларації на товари в митних органах.
  2.  Контроль за правильністю визначення коду УКТЗЕД (товарної номенклатури зовнішньоекономічної діяльності) та виконання правил нетарифного регулювання.
  3. Контроль за правильністю визначення митної вартості.
  4. Перевірка правильності сплати і проходження митних платежів і внесків.
  5. Завершення митного оформлення.

Документи, необхідні для митного оформлення товарів

Для проведення митного оформлення товарів всі особи, які здійснюють переміщення товарів і транспортних засобів, зобов’язані надати митній службі всі необхідні документи.

Точний список документів залежить від напрямку (експорт / імпорт), мети переміщення товару, умов перевезення, способу розрахунків між партнерами, митного режиму, а також коду УКТЗЕД та пов’язаних із ним обмежень. Всі документи надаються в оригіналі (за винятком Сертифікатів безпеки, гігієнічних, ветеринарних і фітосертифікатів – вони можуть бути представлені копією, завіреною органом, який видав документ)

Всі вищезазначені процедури вимагають знання найтонших нюансів митного законодавства, а також значних витрат часу і сил. Саме тому митне оформлення товарів доцільно довірити фахівцям компанії “Партнер-Ліга”.

Митне оформлення товарів є одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності. Для якісного надання цієї послуги ми підібрали штат високопрофесійних співробітників і збудували грамотні шляхи взаємодії з митними органами.

Скористайтеся послугами компанії “Партнер-Ліга” і проблеми, пов’язані з митним оформленням товарів, вирішаться без вашої участі.