Митне оформлення вантажів

Стосовно всіх видів вантажів, що імпортуються на територію, підконтрольну митній службі України, розроблена операція, яка називається “митне оформлення вантажів”. Вона обов’язкова до проходження і представляє комплекс процедур, які проводяться в момент транспортування вантажу або транспортних засобів через митницю, а також при зміні митного режиму.

В даний час на ринку митних послуг України діє безліч професійних компаній, що надають якісні послуги з оформлення товарів. Солідні компанії з великим і успішним досвідом спеціалізуються на супроводі вантажів, як на українських митних пунктах, так і на митниці Євросоюзу.

У значної кількості суб’єктів підприємницької діяльності відсутній достатній практичний досвід правильного оформлення товарів, що експортуються та імпортуються. Внаслідок цього виникають проблеми з отриманням дозвільної документації та затягуються терміни поставки. Що б уникнути подібних ситуацій професіонали рекомендують звернутися до послуг спеціалізованих профільних компаній.

Митне оформлення вантажів від компанії “Партнер-Ліга”

В основному, митне оформлення вантажів передбачає наявність договору з закордонним постачальником. При зверненні в брокерську компанію “Партнер-Ліга” є можливість отримати консультацію і скористатися наданими супровідними послугами при складанні договору, участі в процедурах митного очищення і валютного, при підготовці дозвільної документації, що дає право на реєстрацію компанії в митних органах.

Комплекс стандартних послуг “Партнер-Ліга” з митного оформлення вантажів включає:

  • попередні консультації з питань підписання зовнішньоекономічних контрактів;
  • опрацювання кодів ТН ЗЕД та підбір можливих оптимальних ставок;
  • попередній підрахунок вартості «очищення» товару;
  • профконсультації щодо можливих ризиків;
  • допомога при зборі обов’язкового пакета документів;
  • сприяння безпроблемному митному оформленню товару, що ввозиться.

Вартість послуги «митне оформлення вантажів» залежить не тільки від категорії вантажу, але також від безлічі інших параметрів, зокрема від своєчасності та достовірності проходження всіх передбачених законодавством процедур.