Міжнародні вантажні перевезення

Компанія “Партнер-Ліга” надає послуги з організації міжнародних вантажних перевезень

Ви займаєтесь міжнародною торгівлею і Вам потрібно своєчасно і надійно доставити товар на відстань тисяч кілометрів? Ми можемо Вам допомогти вже сьогодні!

Наша компанія регулярно здійснює міжнародні вантажні перевезення з країн Європи, автотранспортом. Ми маємо досвід у доставці вантажів і допоможемо Вам вибрати оптимальний спосіб перевезення Вашого вантажу, виходячи з вартості та строків доставки, а також характеру вантажу.

При необхідності ми організуємо складування та митне оформлення Вашого вантажу.

Протягом всього процесу міжнародного автоперевезення наші співробітники здійснюють постійний контроль за рухом вантажу, в будь-який момент Ви можете не тільки отримати інформацію про місцезнаходження вантажу, але і надати необхідні інструкції.

До виконання міжнародних вантажних перевезень ми залучаємо тільки перевірені транспортні компанії, що дозволяє зробити вантажні перевезення максимально контрольованими і надійними.

Перевезення консолідованих вантажів

Компанія “Партнер-Ліга” здійснює перевезення консолідованих вантажів.

Найчастіше в міжнародній практиці необхідно доставити невеликі партії вантажів від кількох кілограмів до кількох тонн.

Використання окремого транспортного засобу для перевезення таких вантажів часто не доцільне, в таких випадках в один транспортний засіб завантажуються декілька вантажів – такий від вантажного перевезення називається консолідованим.

Консолідовані вантажі доставляються через транзитні склади або склади тимчасового зберігання (СТЗ), між якими налагоджене постійне транспортне сполучення. Консолідовані вантажні перевезення дозволяють істотно економити на доставці невеликих вантажів, оптимізувати рух вантажного транспорту, уникаючи холостого пробігу та неефективного використання рухомого складу.

При перевезенні збірних вантажів однаково ефективно застосовуються автомобільний, авіаційний, морський та залізничний транспорт.