Професійний митний брокер – Ваш надійний партнер

Багато підприємців нехтують послугами митних брокерів, так як вважають їх зайвими при оформленні на митниці. Це помилкова думка і в цій статті я постараюся максимально розкрити вам, хто такий митний брокер і які плюси співпраці з ним.

Митний брокер – це організація, яка виступає від імені замовника або від свого імені, за дорученням замовника на митниці, дія якої полягає в операціях з митного оформлення товарів і транспортних засобів за рахунок замовника. Брокер виступає посередником між замовником з одного боку і митницею з іншого. Відношення між замовником і брокером будуються на договірній основі.

Митний брокер потрібен для того, щоб швидко і правильно оформити документи на митному контролі. Якщо ви будете займатися цим особисто, це може зайняти багато часу і, як наслідок, ви втратите купу грошей за простій і штрафи. Митний брокер швидко і якісно задекларує товар, оформить митну декларацію та всі супутні на митниці документи, які надасть митному органу. Потім він пред’явить за вас все декларовані товари і виконає інші функції з митного контролю та оформлення. Крім цього, митний брокер може взяти на себе і інші функції, включаючи отримання дозвільних документів, сертифікацію вантажу і навіть оплату митних платежів.

Для того, щоб ввести вантаж успішно, шукайте митного брокера заздалегідь. Підійдіть ретельно до цього питання. Вибирайте тільки ту фірму, яка входить до державного реєстру і має ліцензію на даний вид діяльності, а також має хороші відгуки серед підприємців, які користувалися послугою даної фірми. Коли ви знайдете хорошого брокера, проконсультуйтеся з ним щодо товару, який ви збираєтеся ввозити в країну. Нерідко буває, що куплений за кордоном товар за низькою ціною, після перевезення і оформленні всіх необхідних документів злітає в ціні так, що стає рентабельним на ринку, де ви збиралися його реалізувати. Для уникнення подібних ситуацій слід знайти і проконсультуватися з брокером заздалегідь.